Web Tasarım

Image

Web Tasarım

Kurumsal Web Siteleri, işletmenizi tanıtan, detaylara önem vererek güncel teknoloji ile siz müşterilerimize web siteleri tasarlamaktayız. Sademedia Interactive, profesyonel tasarım anlayışı ile proje başından proje sonuna kadar büyük özen göstererek projenizi tamamlar.

Detayların önemi kadar SADELİKTE önemlidir.

Responsive Web Tasarım

Sademedia Interactive, Responsive Web Tasarımları yapar. Responsive demek kullanmış olduğunuz cihazın ekranlarına göre otomatik şekillenen web siteleridir. Responsive uyumlu olan web sitelerinde mobil cihazlarda, tabletlerde ve boyutları farklı olan ekranlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Image

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Teknoloji gün geçtikçe gelişmeye devam etmektedir. Kullanıcılar bir çok işlemini mobil üzerinden yapmaktadır. Responsive tasarıma sahip olan siteler hemen fark ediliyor ve kullanıcı tarafından diğer web sitelerine göre daha çok ziyaret ediliyor. Böylece responsive tasarıma sahip web sayfaları en sade ve anlaşılır hali ile kullanıcıyla buluşuyor.

Responsive Tasarım ile firmanız önde olsun

Hangi sektörde olursanız olun, internet dünyasında yerinizi almalısınız. Mobil aramalarda arama motorları mobil uyumlu sitelere öncelik vermektedir. Google önceki yaptığı açıklamalar ile mobil uyumlu olmayan web sayfalarını kısa sürede alt sıralara çekmişti. Sademedia Interactive, responsive tasarım yaparak, mobil cihazlar ve diğer ekran türlerinde site içeriği resim ve yazılar cihaz ekranına uyum sağlıyor ve kolaylıkla erişilebilir hale geliyor.

Image

İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYALIM !

Sademedia Interactive, mobil uyumlu web siteleri yapmaktadır.
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Kişisel Web Tasarım
  • E Ticaret Web Tasarım
  • Kurum, Dernek vb. Web Tasarım