Dijital Tasarım

Image

Dijital Tasarım

Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Marka Adı ve Sloganı, Logo Tasarımı, Amblemi, Firma Kataloğu vb. gözle görülür tasarımlara kurumsal kimlik tasarımı denir.

Sademedia Interactive firmanızın Dijital Tasarım işlerini profesyonel biçimde yapar.

Logo, Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kullanılacak olan renkler belirlendikten sonra, logo yapımı çalışmaları başlar. Logo yapıldıktan sonra müşteri taleplerine göre Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları başlar. Müşterilerinizde iyi izlenimler bırakmak için logo, kullanılan renkler ve kurumsal kimlik önemli bir faktördür.
Image

Kartvizit, Katalog, Broşür Tasarımları

Firmanızın tanıtımını yaparken en çok kullanılan yöntemler Kartvizit, Katalog, Broşür vb. ürünlerdir. Sademedia Interactive, Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar yapar ve markanıza değer katar.

Banner ve E-Bülten Tasarımları

Sademedia Interactive, markanızı tanıtmak için Banner ve E-Bülten Tasarımları yapmaktadır. Bu tasarımlar kurumsal kimliğinize uygun bir biçimde hazırlanır.

Image

Sosyal Medya Tasarımları

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Sosyal Medya hesaplarınız oluşturulur. Oluşturulan bu hesapların içerik ve bilgileri eklenir. Sosyal medya hesap türüne göre ilgili tasarımlar Sademedia Interactive tarafından yapılır.
  • Facebook Profil ve Kapak Tasarımları
  • Instagram Profil Tasarımları
  • Youtube Profil Tasarımları
  • Gönderi, Hikaye Paylaşım Tasarımları