Dijital Pazarlama

Image

Dijital Pazarlama

Sademedia Interactive, firma, kurum, kişisel web siteleri vb. olmak üzere detaylı analiz yaparak uygun olan yöntemler ile birlikte dijital pazarlama yapar. Sosyal Medya Mağazaları, Sosyal Medya Reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google Adwords Reklam, E-mail Marketing ve Blog ve Yönetim olarak reklam aşamalarınızı gerçekleştirir.

Sosyal Medya Mağazaları, Sosyal Medya Reklam

Günümüzde Sosyal Medya hesapları pazarlama araçları olarak kullanılmaktadır. Gerekli olması halinde, bu mecralarda açılan mağazalar ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Sademedia Interactive, reklamlarda kullanılacak içerik, görsel ve videoları sizin adınıza düzenler, en etkin reklam türü ile firmanızı tanıtır.
Image

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google Adwords Reklam

Organik olarak web sayfanızın üst sıralarda çıkması size avantaj sağlar. SEO için gerekli analiz ve rakip araştırması yapıldıktan sonra size uygun olan yöntem uygulanır. Bunun için Seo Hizmetleri 'ni inceleyiniz. Google Adwords Türkiye Arama Pazarının tek kanaldır. Anahtar kelimelere göre tutar belirlenen bu karışık yapıyı sizin adınıza biz yönetiyoruz.

E-mail Marketing

E-mail Marketing, E-Posta ile pazarlama anlamına gelmektedir. E-mail ile pazarlama, elektronik postanın; pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı pazarlama biçimidir. Bu aşamada Sademedia Interactive e-posta bülteni tasarım ve içerik hazırlar, gönderim aşamasından işlem tamamlanmasına kadar detaylı raporlama yapar. Hedef kitlenize yüksek inbox yüzdesi ile SPAM tehlikelerine karşı önlem alarak firmanızı ve ürün tanıtımlarınızı profesyonel bir biçimde yapar.

Image

Blog ve Yönetim

Sizin adınıza SEOaçısından uygun içerik ve görseller hazırlıyoruz. Blog yazılarının amacı oluşturduğumuz içerikler ile organik olarak web sayfanıza ziyaretçi gelmesini sağlar. Sademedia Interactive, sizin adınıza blog yazıları üretir ve yönetir.
  • Planlama Yapılır.
  • İçerikler hazırlanır ve SEO ayarlaması yapılır.
  • Firmanıza özel görsel hazırlamaları yapılır.
  • Planlamaya göre içerikler aktif hale getirilir.